TRENIRUOČIŲ TVARKARAŠTIS

TRENIRUOČIŲ METU AUKLĖS PRIŽIŪRI VAIKUČIUS!


KŪNO DIZAINAS STRONG (I,III,V - 09:00) Intensyvios treniruotės, skirtos siekiančioms dailaus ir tvirto kūno. Tai aerobikos rūšis, padedanti lavinti daug skirtingų raumenų grupių ir kurios didžiąją dalį sudaro jėgos pratimai (su papildomu inventoriumi).

BODY FIT (I, III, V - 10:30) Intensyvaus pobūdžio treniruotė pažengusioms. Tai visą raumenyną lavinanti ir kūną stangrinanti treniruotė, skirta toms, kurios nori ne tik numesti svorio, bet ir modeliuoti figūą bei jos linkius. Body Fit pratimų sistema tonizuoja ir skulptūriškai rengia viso kūno raumenis, stangrina kūną, gerina raumenų balansą, suteikia naujų jėgų ir stiprina širdį.

KŪNO DIZAINAS PRADEDANČIOSIOMS (I, III, V - 11:10) Treniruotės skirtos seniai sportavusioms ir turėjusioms fizinį krūvį. Šių treniruočių metu yra tobulinamos fizinės savybės: lankstumas, jėga, balansas, greitumas, ištvermė. Užsiėmimas puikiai tinka bet kokio amžiaus ir skirtingo fizinio pasirengimo žmonėms. Pradedama nuo paprastų pratimų, palaipsniui juos sunkinant, todėl kiekviena sportuojančioji gali pasirinkti individualiai sau tinkamiausią krūvį.

KŪNO DIZAINAS CARDIO (I,III V 17:30) Super intensyvios treniruotės, skirtos siekiančioms maksimalaus rezultato. Treniruočių metu lavinamos praktiškai visos raumenų grupės, pratimus derinant kartu su kardio kombinacijomis. Ypatingai aktyvios ir "užvedančios" treniruotės.

BASISBALL (II, IV 10:00) Visų treniruočių metu naudojami mediciniai kamuoliai. Atliekami pratimai koreguoja laikyseną, sumažina skausmus, įtampą pečių, nugaros ir kaklo srityje. Nors pratimai atliekami lėtai ir koncentruotai, tačiau vienu metu dirba daug skirtingų raumenų grupių. Rezultatas - gražios kūno linijos, tvirtesni raumenys ir nepriekaištinga laikysena!

Registraciją į treniruotes rasite: http://www.mobiliaukle.lt/mama-sportuoja/el-registracija/