VAIKO ADAPTACIJA – KAIP JĄ PALENGVINTI?

VAIKO ADAPTACIJA – KAIP JĄ PALENGVINTI? 

Kartais galvojant ką įdomaus reikėtų parašyti – taip ir neišeina…Tačiau kartais užtenka apsižvalgyti aplinkoje ir pamatyti dalykus ar reiškinius, kuriuos sunku paaiškinti. Mamytėms kai ką suprasti retkarčiais būna tikrai nelengva, ypač jeigu vaikas pirmagimis. Todėl pribrendome vienai itin svarbiai temai ir klausimui, į kurį atsakymo ieško ne viena mama – KODĖL VAIKAS BIJO SVETIMŲ ŽMONIŲ?

Skaityti toliau…

Vaikų dienos centras Klaipėdoje!

VAIKŲ DIENOS CENTRAS KLAIPĖDOJE!

Nuo Gruodžio 3 d. darbo dienomis nuo 14 iki 18 valandos kviečiami 7-11 metų vaikučiai į dienos centrą adresu Giraitės g. 2, Klaipėda. 👩‍👧‍👦❣️Bendrausime, žaisime, sportuosime, ruošime namų darbus ir puikiai praleisime laiką! Vaikų priežiūra ir maitinimas dienos centre NEMOKAMAI! Taip pat laukiami ir negalią turintys vaikučiai. Daugiau informacijos ir registracija tel. nr. 867066301. Vietų skaičius ribotas, todėl skubėkite registruotis jau DABAR Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Užsiėmimus vedanti trenerė: „mamos sportuoja nuoširdžiau“

© Mobili Auklė archyv.

© Mobili Auklė archyv.

UŽSIĖMIMUS VEDANTI TRENERĖ: „MAMOS SPORTUOJA NUOŠIRDŽIAU“

„Mama sportuoja – vaikas pramogauja“ trenerė Aleksandra savo pažintį su sportu pradėjo dar vaikystėje, o dabar su juo „susidraugauti“ padeda ir kitiems. Su mamomis dirbanti trenerė pasakoja, kuo ypatingas šis darbas ir, kodėl sportuoti dar nepasiryžusios mamos turėtų suklusti. Pokalbis su trenere Aleksandra:

Skaityti toliau…

APIE MUS – SPAUDOJE

Mama Sportuoja! (4)APIE MUS – SPAUDOJE

Klaipėdoje sėkmingai veikianti iniciatyva – „Mama sportuoja – vaikas pramogauja“ tęsia savo veiklą ir kviečia prisijungti visas mamas, mėgstančias aktyvų laisvalaikį. Nuo rudens mamoms siūlomas lankstesnis treniruočių grafikas ir galimybė pirmajame užsiėmime apsilankyti nemokamai.

Skaityti toliau…

„MAMA SPORTUOJA – VAIKAS PRAMOGAUJA“: RUGSĖJĮ FORMUOJAMOS NAUJOS GRUPĖS PATOGESNIU LAIKU

20160627_104648

„MAMA SPORTUOJA – VAIKAS PRAMOGAUJA“: RUGSĖJĮ FORMUOJAMOS NAUJOS GRUPĖS PATOGESNIU LAIKU

Kovo mėn. startavęs projektas „Mama sportuoja – vaikas pramogauja“ tęsiasi ir kviečia prisijungti mamytes, kurios dar nespėjo ar neturėjo galimybės lankyti sporto užsiėmimus. Treniruotės metu užimamos yra ne tik mamos, bet ir jų mažyliai – profesionalių auklių organizuojama veikla žaidimų kambaryje ugdo vaikų socialinius įgūdžius, leidžia jiems atsiskleisti bendraujant su kitais vaikais.   Skaityti toliau…

DRAUGYSTĖS STOVYKLĖLĖ

SOCIALUMO STOVYKLĖLĖ (4)DRAUGYSTĖS STOVYKLĖLĖ

Mamytės, norėtumėte skirti valandėlę laiko sau? Svajojate savo vaikutį ramiai, be streso, palikti darželyje? Tuomet kreipkitės!!!Mes tam ir esame, kad išmokytume Jūsų vaikutį socialinių įgūdžių! Draugausime, šoksime, dainuosime, sportuosime, piešime ir kitaip pramogausime bendraamžių draugų grupėje! Registruokitės telefonu 867066301

VAIKAS IR JO VIDINIS „AŠ“

vaikas-vidinis-asVAIKAS IR JO VIDINIS „AŠ“

Kaip Jūsų vaikas išreiškia savo pyktį? Nusivilimą? Apmaudą? Liūdesį? Jis verkia? Mušasi? Kanda? Spjaudosi? O gal krenta ant žemės ir nėnegirdi Jūsų žodžių? Kas augina mažamečius – puikiai supranta apie ką čia kalbama. Psichologės, Karolinos Šiaulytės įsitikinimu, „kūdikis – ne veltuj lyginamas su baltu lapu“. Psichologės teigimu, tai, ko kūdikis neatsineša į šį pasaulį genuose, – „išmokome mes, patys artimiausi jam žmonės – tėvai ir be abejonės, prisideda socialinė aplinka “. O vėliau, kuomet jis praauga – imame ieškoti atsakymų į milijonus klausimų, nesuprasdami vaiko elgesio ar emocijų priežasčių.

    Skaityti toliau…