Užsiėmimus vedanti trenerė: „mamos sportuoja nuoširdžiau“

Print Friendly, PDF & Email
© Mobili Auklė archyv.

© Mobili Auklė archyv.

UŽSIĖMIMUS VEDANTI TRENERĖ: „MAMOS SPORTUOJA NUOŠIRDŽIAU“

„Mama sportuoja – vaikas pramogauja“ trenerė Aleksandra savo pažintį su sportu pradėjo dar vaikystėje, o dabar su juo „susidraugauti“ padeda ir kitiems. Su mamomis dirbanti trenerė pasakoja, kuo ypatingas šis darbas ir, kodėl sportuoti dar nepasiryžusios mamos turėtų suklusti. Pokalbis su trenere Aleksandra:

 

Kuo išsiskiria sporto trenerės darbas su mamų auditorija?

Sportuojančios mamos ypatingos tuo, kad jos visada pozityvios ir dirba tikrai nuoširdžiai. Dabar yra madinga nusipirkti abonementą į sporto klubą ir pasiskelbti apie tai socialiniuose tinkluose, tačiau iš tiesų jame apsilankyti porą kartų. Tuo tarpu, mūsų mamos yra gana pareigingos, stengiasi nepraleisti treniruočių. Jeigu kas nors ir nepavyksta, jos iš visos širdies stengiasi atlikti viską kuo geriau.

Kas paskatino Jus pradėti dirbti su mamomis?

Pati esu mama ir žinau, kaip jaunai mamytei reikia pabūti kitoje aplinkoje – pasportuoti, pabendrauti, tačiau nesinori vaikelio užkrauti seneliams ar kitiems artimiesiems. Dėl to, norėjosi būti dalimi to, kas mamoms suteikia galimybę suderinti sportą ir vaiko priežiūrą. Čia yra puiki proga ir pačiai skirti laiko sau, ir ramiai patikėti vaiką profesionalioms auklėms.

Kokiais pagrindiniais principais vadovaujatės savo darbe?

Mano tikslas – padėti žmogui pasiekti norimų rezultatų – pakeisti kūno formas, tapti lankstesniais, ištvermingesniais, o tuo pačiu ir atsipalaiduoti nuo darbų, trumpam pamiršti savo bėdas, atitrūkti nuo namų rutinos ir išeiti iš treniruotės stipriems, gražiems ir laimingiems.

Ar treniruotės yra specialiai subalansuotos mamoms?

Pas mus sportuojančios mamos yra pakankamai stiprios ir matau, kaip jos nuolat tobulėja. Organizuojant treniruotes, būtinai atsižvelgiama į mamų pasiūlymus, pastebėjimus – aptariame, kokių treniruočių jos norėtų labiau, ko trūksta. Galiu tik pasidžiaugti, kad didesnių svorių mamos nebijo ir netgi atvirkščiai – nori intensyvių ir stiprių treniruočių. Taigi, mūsų mamos yra super mamos!

Kodėl mamos turėtų sportuoti?

Pirmiausia, sportuodami stipriname savo imuninę sistemą. Kaip žinia, mamos turi pasirūpinti ne tik savimi, bet ir mažyliais bei visa savo šeima. Dėl to, mes tarsi neturime teisės sirgti. Taip pat, visos mamos pavargsta nuo namų ruošos ir rutinos psichologiniu atžvilgiu. Susiruošdamos pasportuoti, mamos keičia aplinką, bendrauja. Žinoma, nepamirškime ir dar vieno moterims svarbaus aspekto – kūno formų tobulinimas.

Kas yra svarbiausia, norint pasiekti gerų rezultatų treniruotėse?

Svarbiausias yra reguliarumas. Jeigu jo nebus, gerų rezultatų taip pat neverta tikėtis. Žinoma, būtina ne tik taisyklingai atlikti pratimus, bet ir atkreipti dėmesį į mitybą. Savo treniruojamoms mamoms negailiu patarimų mitybos klausimais.

Kaip mamoms save motyvuoti?

Geriausia motyvacija mamoms turėtų būti geresnė savijauta, stangresnis kūnas, psichologinis išsikrovimas. Juk ne veltui sakoma: sveikame kūne – sveika siela!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *