DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

"Labai džiaugiuosi, jog esu projekto "Mama sportuoja" dalyvė. Šio projekto dėka galiu grįžti ir vėl į aktyvią gyvenseną. Mažais žingsniukais pakeisti gyvenimo būdą, mitybos įpročius. Esu labai sužavėta Mobilios auklės kolektyvu. Pripažinsiu, jog buvo sunkūs tie pirmi kartai, pirmos valandos be vaiko. Tačiau nuostabių auklyčių dėka, tai tapo kasdienybe. Nuoširdžiai laukiu kiekvienos treniruotės su trenere Laura. Ši asmenybė tikra motyvacijos bomba! Ačiū administracijai už tokį šiltą ir nuoširdų bendravimą. Ir žinoma kineziterapeutei už kantrybę, švelnumą ir drąsos suteikimą mankštų metu. Labai džiaugiuosi, jog galiu dalyvauti šiame projekte! Didelis ačiū Jums! (Laura P.)"


"Nuostabus projektas! Nesumeluosiu, jei pasakysiu, kad pakeitė mano kasdienybę! Iš pradžių galvojau, kad man bus per sunku, tačiau nuolatos žiūrėdama į veidrodį vis labiau ir labiau savimi džiaugiuosi ir didžiuojuosi! Labai dėkoju už galimybę būti projekto dalimi! Taip pat noriu padėkoti ir auklytei, kuri prižiūri mano mergaitę! Esu rami ir užtikrinta, kad viskas bus gerai. AČIŪ JUMS LABAI! (Kristina)"


"Esu be galo laiminga, kad dalyvauju šiame nuostabiame projekte, kuriame gaunu visokeriopą pagalbą, geras emocijas ir žinias! Norisi kuo efektyviau išnaudoti gautą galimybę patobuleti fiziškai ir emociškai. Jūsų projekto dėka nuobodi kasdienybė įgavo naujų spalvų ir potyrių. Visad su nekantrumu laukiu treniruočių. Ačiū jums labai! (Daiva)"


Dalyvauju projekte "Mama sportuoja" ir esu labai laiminga patekusi į šį projekta. Tai nuostabi galimybė aktyviai sportuoti ir bendrauti su mitybos specialiste. Kadangi susimokėti už šias paslaugas man būtu per brangu, tai labai džiaugiuosi gavusi galimybę tai daryti nemokamai. Sportuoju dar tik mėnesį, bet jau matosi rezultatai ir jaučiuosi puikiai. Šiaip sportuoti neturėjau galimybės, nes nėra kur palikti vaiko, o čia viskas įmanoma. Taip pat labai malonu bendrauti su kitomis mamytėmis ir pasijausti grupės dalimi. Labai ačiū šiam projektui už viską! (Laura K.)"