VASAROS STOVYKLA 2023 „Kokią sporto šaką pamilsi TU?“❤💪

Pagaliau! Laukėme ir sulaukėme !🥳🤩 Jau ketvirtus metus iš eilės skelbiame registraciją į vaikų vasaros stovyklą! ❤
Į 2023 metų sporto stovyklą kviečiame registruotis 1-4 klasių mokinius.✏️🖊📒
Stovyklos metu vaikučius supažindinsime netgi su 🔟 skirtingų sporto šakų . Taip pat vaikų lauks kasdienė mankšta🏋️‍♀️🏋️ , įvairios išvykos🚌🏖🏡, filmų bei talentų vakarai🎥🎬🎤🎨🎭 , šarados, pokalbiai💬 , o svarbiausia – aktyvūs užsiėmimai ir naujos draugystės (galbūt net ir visam likusiam gyvenimui).😀🥰 Argi ne taip? 😊

Skaityti toliau…

MAMOS BE DRAMOS! SPORTUOJA – ATSIPALAIDUOJA


Na ir skambus pavadinimas, tiesa? Tačiau visi, kurie turi vaikų žino, kad mamystėje ir tėvystėje būtina rasti laiko atsiplaiduoti. Ir kažkokiu būdu susitvarkyti su nuolat kylančiomis dramomis.

Mobili Auklė sukvietė Klaipėdos mamas į Sporto rėmimo fondo finansuojamą projektą, kurio metu moterys galės nemokamai sportuoti, konsultuotis su mitybos specialiste, dalyvauti mankštelėse su savo mažyliais. Kaip naujiena, nuo vasario 2 dienos bus pristatoma veikla – treniruotės paauglėms, kurių metu jauna, aktyvi ir charizmatiška trenerė kvies pamilti sportą, gerinti laikyseną, aktyviau sportuoti.


Skaityti toliau…

KVIETIMAS DALYVAUTI KONKURSE

MB „Mobili auklė“ (toliau – Užsakovas) įgyvendindama projektą „Mamos-be dramos. Sportuoja-atsipalaiduoja!“ (Projekto Nr. SRF-FAV-2022-1-0125), bendrai finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, skelbia konkursą fizinio aktyvumo užsiėmimų vedimo ir mitybos specialisto paslaugų įsigijimui. Paslaugos bus įsigyjamos vykdant pirkimą konkurso būdu, vadovaujantis Juridinių asmenų, kurie nėra perkančiosios organizacijos pagal Lietuvos Respublikos Viešųjų pirkimų įstatymą, pirkimų, įgyvendinant sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamus sporto projektus, vykdymo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministro 2021 m. vasario 1 d. įsakymu Nr. V-167.

Skaityti toliau…

 

PROJEKTO „MAMA SPORTUOJA“ APTARIMAS ĮVYKO! 

Norime pasidžiaugti, kad užbaigėme nuostabų ir kupiną emocijų projektą – „Mama Sportuoja“. Kurio metu teikėme kompleksinę programą, kurią sudarė 3 kartus per savaitę teikiamos grupinės treniruotės, kineziterapinės mankštos skirtos vaikams. Moterys naudojosi mitybos konsultantės paslaugomis, turėjo galimybę apsilankyti psichologo konsultacijose bei grupiniuose terapiniuose užsiėmimuose.

Skaityti toliau…

KVIEČIAME Į  SPORTO STOVYKLĄ "MANO AKTYVI VASARA 2021" !

 

Tėveliai, vis dar neišrinkote vaikams stovyklos? 🧐 PASKUBĖKITE!

Antrus metus iš eilės kviečiame  į sporto stovyklą "Mano aktyvi vasara" !

Jūsų vaikai stovyklos metu:
🐎taps tikrais raiteliais ir išbandys jojimą;
🤘judės hip hopo ritmu;
🦵patikrins savo ištvermę lengvojoje atletikoje;
⚽️🏀mokysis futbolo ir krepšinio subtilybių;
🌲leisis į žygį ir dalyvaus orientacinėse;
💪ugdys savo jėgą fitneso metu;
🤸‍♂️pratampys kiekvieną raumenuką gimnastikoje;
🎼šoks zumbos žingsneliu.

...ir dalyvaus kitose įdomiose veiklose! 🤩

Skaityti toliau...

TĘSIAMOS PROJEKTO "MAMA SPORTUOJA" VEIKLOS!

MB "Mobili auklė" nuo liepos 12 dienos ir vėl tęsia projekto “Mama sportuoja” veiklas, kurių metu dalyvės turi galimybę visiškai NEMOKAMAI lankyti projekto veiklas!

Šiuo projektu siekiama sudaryti sąlygas mamoms ir jų vaikams dalyvauti kompleksinėje fizinio aktyvumo, mitybos ir psichinės sveikatos stiprinimo programoje, taip prisidedant prie socialinės atskirties grupės moterų fizinio aktyvumo skatinimo.

Skaityti toliau...

GYVENIMĄ KEIČIANTI DOVANA – LIEKNĖJIMO PROGRAMA “PRISIKĖLIMAS”!

 

 

Pavasaris – atgimimo metas. Atgimkite kartu su Mobilia aukle!

Ieškome mamos, kuriai susilaukus vaikelio, taip ir nepavyko atsikratyti nereikalingų kilogramų. O gal svoris ir toliau sėkmingai auga? Nebežinote ką daryti? Esate nevilty?

Skaityti toliau...