GYVENIMĄ KEIČIANTI DOVANA – LIEKNĖJIMO PROGRAMA “PRISIKĖLIMAS”!

 

 

Pavasaris – atgimimo metas. Atgimkite kartu su Mobilia aukle!

Ieškome mamos, kuriai susilaukus vaikelio, taip ir nepavyko atsikratyti nereikalingų kilogramų. O gal svoris ir toliau sėkmingai auga? Nebežinote ką daryti? Esate nevilty?

Skaityti toliau...

STARTAVO PROJEKTAS "MAMA SPORTUOJA" !

Rugpjūčio 10 dieną sėkmingai startavo projektas „Mama sportuoja“, kuriuo siekiama sudaryti sąlygas mamoms ir jų vaikams dalyvauti kompleksinėje fizinio aktyvumo, mitybos ir psichinės sveikatos stiprinimo programoje, taip prisidedant prie socialinės atskirties grupės moterų fizinio aktyvumo skatinimo.

Skaityti toliau...

MISIJA „MAMYČIUKAS“ - ĮMANOMA?

Ar pažįstama situacija, kai Jums ruošiantis kur nors trumpam išeiti ir palikti vaiką su tėčiu, pas močiutę, vaikų laisvalaikio erdvėje jis puola į isteriją ir jokiais būdais nenori Jūsų paleisti? Jeigu tokia situacija Jums įprasta, kviečiame skaityti toliau.

Skaityti toliau...

VAIKO ADAPTACIJA – KAIP JĄ PALENGVINTI?

VAIKO ADAPTACIJA – KAIP JĄ PALENGVINTI? 

Kartais galvojant ką įdomaus reikėtų parašyti – taip ir neišeina…Tačiau kartais užtenka
apsižvalgyti aplinkoje ir pamatyti dalykus ar reiškinius, kuriuos sunku paaiškinti. Mamytėms kai ką suprasti retkarčiais būna tikrai nelengva, ypač jeigu vaikas pirmagimis. Todėl pribrendome vienai itin svarbiai temai ir klausimui, į kurį atsakymo ieško ne viena mama – KODĖL VAIKAS BIJO SVETIMŲ ŽMONIŲ?

Skaityti toliau…

Vaikų dienos centras Klaipėdoje!

VAIKŲ DIENOS CENTRAS KLAIPĖDOJE!

Nuo Gruodžio 3 d. darbo dienomis nuo 14 iki 18 valandos kviečiami 7-11 metų vaikučiai į dienos centrą adresu Giraitės g. 2, Klaipėda. 👩‍👧‍👦❣️Bendrausime, žaisime, sportuosime, ruošime namų darbus ir puikiai praleisime laiką! Vaikų priežiūra ir maitinimas dienos centre NEMOKAMAI! Taip pat laukiami ir negalią turintys vaikučiai.
Daugiau informacijos ir registracija tel. nr. 867066301. Vietų skaičius ribotas, todėl skubėkite registruotis jau DABAR
Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Užsiėmimus vedanti trenerė: „mamos sportuoja nuoširdžiau“

© Mobili Auklė archyv.

© Mobili Auklė archyv.

UŽSIĖMIMUS VEDANTI TRENERĖ: „MAMOS SPORTUOJA NUOŠIRDŽIAU“

„Mama sportuoja – vaikas pramogauja“ trenerė Aleksandra savo pažintį su sportu pradėjo dar vaikystėje, o dabar su juo „susidraugauti“ padeda ir kitiems. Su mamomis dirbanti trenerė pasakoja, kuo ypatingas šis darbas ir, kodėl sportuoti dar nepasiryžusios mamos turėtų suklusti. Pokalbis su trenere Aleksandra:

Skaityti toliau…

APIE MUS – SPAUDOJE

Mama Sportuoja! (4)APIE MUS – SPAUDOJE

Klaipėdoje sėkmingai veikianti iniciatyva – „Mama sportuoja – vaikas pramogauja“ tęsia savo veiklą ir kviečia prisijungti visas mamas, mėgstančias aktyvų laisvalaikį. Nuo rudens mamoms siūlomas lankstesnis treniruočių grafikas ir galimybė pirmajame užsiėmime apsilankyti nemokamai.

Skaityti toliau…