PROJEKTAS “SVEIKA IR AKTYVI ŠEIMA”

Print Friendly, PDF & Email

Nuo š.m. Lapkričio 3 dienos Mobili Auklė pradėjo vykdyt projektą “Sveika ir aktyvi šeima”, kurio metu, vykdydami fizinio aktyvumo veiklas, aktyvinsime pagimdžiusias, sveikatos problemų turinčias moteris ir plėtosime iniciatyvą sportuoti kartu su šeimos nariais.

Projekto metu oragnizuojamos grupinės sporto treniruotės moterims, tėčiams ir vyresnėliams vaikams, praktiniai sveikatos specialistų seminarai, mitybos specialisto konsultacijos, kurių metu bus sudarytas individualus mitybos planas. O mamas ir mažylius kviesime į kineziterapines mankštas.

Prie siūlomų veiklų prisijungti kviečiame:
*Daugiavaikes mamas;
*Vienišas mamas;
*Patiriančias socialinę atskirtį mamas;
*Mamas, auginančias vaiką (-us) iki 3 metų.
*Mamas, nedalyvavusias „Mobili auklė“ projektuose.

Šiuo metu (nuo lapkričio 3 dienos) startavo KALANETIKOS TRENIRUOČIŲ PROGRAMA, kurią sudaro 3 treniruočių grupės:

1. KALANETIKOS treniruotės – lėtesnio tempo treniruotės, kurių metu atliekami tempimo pratimai, padedantys pasiekti ir treniruoti giliuosius raumenis.
2. FUNKCINĖS treniruotės – energingos treniruotės, kurių metu dirbama su savo kūno svoriu, papildomomis priemonėmis, gerinamos pagrindinės fizinės savybės, stirpinamas raumenynas, gerinama laikysena.
3. KŪNO DIZAINO treniruotės – tai jėgos treniruotės, kurių metu atliekami pasipriešinimo pratimai visoms raumenų grupėms. Treniruočių metu tobulinamos kūno formos ir proporcijos, koreguojama laikysena, gerinama koordinacija.

PROJEKTO NAUJIENA! SPORTO TRENIRUOTĖS VYRAMS SU VYRESNĖLIAIS VAIKAIS, kurių metu vyks jėgos, ištvermės treniruotės vyrams ir vyresnėliams vaikams su savo kūno svoriu ir papildomu inventoriumi, estafetėmis. Per mėgstamą veiklą skatinsime palaikyti glaudesnį tėvų ir vaikų bendravimo ryšį.

Jei priklausote bent vienai iš ankščiau minėtų moterų grupių, KVIEČIAME REGISTRUOTIS telefonu – 867066301.

„Mobilios auklės” vykdomas projektas „Sveika ir aktyvi šeima“ finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto „Sveika ir aktyvi šeima“ veiklos vyksta adresu: Naikupės g. 21-16, Klaipėda.