MAMOS BE DRAMOS! SPORTUOJA – ATSIPALAIDUOJA

Print Friendly, PDF & Email


Na ir skambus pavadinimas, tiesa? Tačiau visi, kurie turi vaikų žino, kad mamystėje ir tėvystėje būtina rasti laiko atsiplaiduoti. Ir kažkokiu būdu susitvarkyti su nuolat kylančiomis dramomis.

Mobili Auklė sukvietė Klaipėdos mamas į Sporto rėmimo fondo finansuojamą projektą, kurio metu moterys galės nemokamai sportuoti, konsultuotis su mitybos specialiste, dalyvauti mankštelėse su savo mažyliais. Kaip naujiena, nuo vasario 2 dienos bus pristatoma veikla – treniruotės paauglėms, kurių metu jauna, aktyvi ir charizmatiška trenerė kvies pamilti sportą, gerinti laikyseną, aktyviau sportuoti.


Vos paskelbus registraciją norinčių sudalyvauti merginų buvo daugiau nei 150 ! Tai tik įrodo, kaip aktyviai moterys nori sportuoti, dalyvauti visuomeninėse veiklose ir gerai praleisti laiką bendraminčių kompanijoje. Atrinktos 45 merginos buvo suskirstytos į tris grupes ir jau startavo pokyčių, sveikos gyvensenos ir geresnės savęs link programoje „Mama ir vaikas“.

Jau labai greitai bus skelbiama registraciją į kitą projekto veiklą paauglėms mergaitėms, o vasaros pradžioje kviesime prisijungti į grupinių treniruočių progarmą moterims.

Sekite naujienas, dalyvaukite ir pamilkite sportą!
Norinčios dalyvauti, galite kreiptis į Mobilią Auklę telefonu 867066301 arba asmenine žinute socialiniame tinkle https://www.facebook.com/aukle.vaikas.prieziura
Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.