Print Friendly, PDF & Email

PROJEKTO „MAMA SPORTUOJA“ APTARIMAS ĮVYKO! 

Norime pasidžiaugti, kad užbaigėme nuostabų ir kupiną emocijų projektą – „Mama Sportuoja“. Kurio metu teikėme kompleksinę programą, kurią sudarė 3 kartus per savaitę teikiamos grupinės treniruotės, kineziterapinės mankštos skirtos vaikams. Moterys naudojosi mitybos konsultantės paslaugomis, turėjo galimybę apsilankyti psichologo konsultacijose bei grupiniuose terapiniuose užsiėmimuose.

Pasiekimus moteris galėjo fiksuoti „Asmeninių kūno pokyčių stebėjimo žurnale“, kuriame buvo pažymėta jų fizinė būklė projekto pradžioje ir pabaigoje, bei stebimi pasikeitimai.

Rugsėjo 8 dieną organizavome projekte pasiektų rezultatų pristatymą visuomenei, kurio metu projekte dalyvavusios merginos pasidalino savo įspūdžiais: pasikeitusia gyvenimo kokybe, pagražėjusiais figūros linkiais, pagerėjusia emocine ir psichine sveikata. Taip pat klausėme pranešimo apie gyvenimo kokybės gerinimą per įvairiausias veiklas ir kaip atrasti sau tinkamą ir mielą darbą. Džiugu, kad ir kitų mieste veikiančių sporto įstaigų atstovai, bendruomenės nariai, sporto įstaigų atstovai taip pat atvyko pasiklausyti bei pasisemti patirties tolimesniems darbas. Dėkojame visiems, kurie prisijungė ir sakome iki pasimatymo kituose projektuose 😊